Noclegi na Mazurach

Do Państwa dyspozycji posiadamy dom całoroczny z kominkiem w miejscowości Cierzpięty. Jest to urokliwa wieś położona przy Jeziorze Mokrym, które należy do szlaku kajakowego rzeki Krutyni, na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Dom posiada dwie niezależne kondygnacje, w których znajdują się 4 pokoje 2 osobowe i 1 pokój 3 osobowy ,4 łazienki i 2 kuchnie. Każdy poziom posiada zadaszony taras oraz salon, w tym jeden z kominkiem. W ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko i grilla oraz plac zabaw dla dzieci.

Posiadamy w swojej ofercie wypożyczalnię sprzętu wodnego tj. kajaków, łódek, rowerów wodnych oraz rowerów turystycznych. Możemy zorganizować dla Państwa spływ kajakowy pięknym szlakiem rzeki Krutyni, zaproponować urokliwe trasy rowerowe w okolicy, bądź udostępnić łódkę z napędem elektrycznym dla amatorów łowienia ryb.

Wynajęcie całego domu to koszt 600 zł za dobę. Istnieje możliwość wynajęcia jednej kondygnacji za 300 zł za dobę. Dodatkowe opłaty to energia elektryczna oraz drewno do kominka i na ognisko.